Nasze usługi

 Właścicielem portalu jest WYDAWNICTWO REKLAMOWE , firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, wydawca map i produktów reklamowo-poligraficznych na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy miejsce do prezentacji ogłoszeń biznesowych firm i instytucji z całej Polski, zarówno na rynku lokalnym jak i całej sieci internet. Użytkownikami portalu są również osoby prywatne zainteresowane korzystaniem z ofert biznesowych, polecaniem i promowaniem ogłoszeń w mediach społecznościowych.

Katalog branżowy, umożliwia Państwu bezpłatną prezentację firmy/instytucji i bieżących ofert w gronie firm ze swojego regionu oraz  widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Każda zarejestrowana firma/instytucja może aktualizować wpis, dodawać bieżące oferty, zmieniać reklamy i promocje, udostępniać oferty biznesowe na facebooku, polecać zaprzyjaźnione firmy, wysyłać zapytania mailem oraz obserwować interesujące oferty, otrzymując powiadomienia na maila.

PAKIET PODSTAWOWY JEST I ZAWSZE BĘDZIE za 0,00 zł !
W każdej chwili mogą Państwo zmienić p.podstawowy na rozszerzoną wersję. Państwa koszty są symboliczne, a możliwości reklamowe o wiele większe, gdyż prezentacja w pakietach wynosi (netto/ROK):

0,00zł (P.PODSTAWOWY) - 1 oferta*       

80,00zł (P.KORZYSTNY) - 3 oferty

150,00zł (P.PRESIŻ) - 5 ofert

290,00zł (P.VIP) - 10 ofert

do cen należy doliczyć 23% VAT.

* Koszt wykonania wpisu w p.podstawowym przez zespół portalu wynosi 30,00 zł netto+23% VAT.

Na stronie głównej serwisu, promujemy firmy/instytucje i oferty z pakietów Prestiż i VIP oraz zamówione artykuły sponsorowane i banery reklamowe. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwisu http://bizneswregionie.pl/info/cennik.

Na profilu facebook Katalogu branżowego BizneswRegionie.pl publikujemy wpisy naszych klientów i informacje przydatne dla przedsiębiorców. Serwis promujemy również na portalach firm/instytucji, będących naszymi partnerami.

Od 2018r rozpoczeliśmy promocję serwisu www.BizneswRegionie.pl na plakatach wydawanych i BEZPŁATNIE rozprowadzanych przez naszą firmę na terenie całej Polski.

POLECAMY JUŻ DZIŚ DODAĆ WPIS FIRMY/INSTYTUCJI LUB ZLECIĆ DODANIE WPISU PRZEZ NASZ ZESPÓŁ!

 

 

Partnerzy