Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiaty dąbrowski i tarnowski

Szczepienia w zakładach pracy. Od 4 maja rejestracja

Szczepienia w zakładach pracy. Od 4 maja rejestracja

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk przedstawił na konfernecji prasowej informacje dotyczące realizacji Narodowego Programu Szczepień. Przedstawione zostały także możliwości organizacji szczepień w zakładach pracy.

Z przedstawionych informacji wiemy, że 4 maja ruszy rejestracja dla przedsiębiorców, którzy będą chcieli zorganizować szczepienia dla swoich pracowników. Istotna będzie kolejność zgłoszeń.

- Planujemy szczepienia w zakładach pracy- to będzie ważny kanał szczepień. Na wejście do programu pozwala zebranie 300 pracowników bądź pracowników i ich rodzin chętnych do zaszczepienia. Dzisiaj te zasady zostaną zawieszone na stronach rządowych - informuje Kancelaria Premiera.

Na chwilę obecną nieznane są precyzyjne informacje dotyczące terminu rozpoczęcia szczepień w zakładach pracy. - Musimy poczekać, aż się unormuje sytuacja z dostawami do Polski. Natomiast ruszamy z zapisami już 4 maja, dlatego, że zawsze to wymaga odrobiny czasu, żeby zakład pracy porozumiał się z podmiotem, któremu zleca wykonanie takich szczepień.

Na terenie Polski funkcjonuje sieć 6500 Punktów Szczepień Populacyjnych, które uzupełniamy o Punkty Szczepień Powszechnych. Zwiększenie tej liczby odbywać będzie się w miarę dopływu szczepionek do Polski.

Partnerzy