Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiaty dąbrowski i tarnowski

Transport drogowy z Raben

Transport drogowy z Raben

Transport drogowy odgrywa znaczącą rolę zarówno w przewozach krajowych, jak i międzynarodowych. Do przewozu towarów wykorzystywane są pojazdy samochodowe wyposażone w naczepy, plandeki, chłodnie, cysterny oraz zestawy transportowe. Wiodącą od wielu lat firmą zajmującą się logistyką, magazynowaniem oraz transportem krajowym i międzynarodowym jest Grupa Raben. Operator logistyczny posiada na terenie Polski wiele oddziałów, oferując swoje usługi w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym.


Charakterystyka transportu drogowego Raben 


Grupa Raben oferuje dwie główne kategorie w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych. Specjalizuje się między innymi w transporcie całopojazdowym. Odnosi się do przewozu dużych ładunków lub towarów, które wymagają dedykowanego pojazdu o dużych gabarytach lub specjalnej konstrukcji. W tym przypadku, cały pojazd jest wykorzystywany do przewozu jednego towaru lub ładunku. Innym popularnym rodzajem przewozów jest transport drobnicowy. Dotyczy mniejszych ładunków lub towarów, które mogą być umieszczone w standardowych przestrzeniach transportowych, takich jak kontenery czy palety. W tym przypadku, towar nie wypełnia całości pojazdu, a wiele różnych ładunków może być przewożonych jednocześnie. Oba rodzaje transportu mają swoje specyficzne zastosowania i korzyści. Transport drogowy całopojazdowy jest idealny do przewozu dużych i nietypowych ładunków, podczas gdy transport drobnicowy umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej, umożliwiając jednoczesny transport wielu różnych towarów. 


Rozwiązania logistyczne 


Niezależnie od wybranego rodzaju transportu, Grupa Raben zapewnia bezpieczeństwo przesyłek oraz możliwość śledzenia ich drogi. Ponadto gwarantuje dostęp do wszystkich e-dokumentów, w tym faktur, w jednym systemie online. Wybierając usługę transportu drogowego, klienci mają dostęp do platformy myRaben umożliwiającej śledzenie przesyłki oraz sprawdzenie czasu jej dostawy. Klient korzystający z usług transportu drogowego z Raben otrzymuje ponadto dostęp do modułu szybkich wycen, co pozwala zaoszczędzić czas przy zlecaniu transportu kolejnej przesyłki. Operator logistyczny realizuje usługi zarówno w oparciu o własną flotę, jak i korzysta z floty kontraktowej oraz z usług dedykowanych przewoźników.


 

Partnerzy