Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat łukowski

Czeskie ciasto Marlenka

Adres:
Jankego 252
40-613 Katowice
woj. śląskie, Polska
Katowice
Dane kontaktowe:
Telefon: 515094698
Social media:
Strona www: http://marlenka.com.pl
Od ponad 15 lat zajmujemy się dystrybucją produktów Marlenka na terenie całej Polski.
Ciasto czeskie Marlenka to produkt naturalny, bez konserwantów, stworzony w Czechach na bazie tradycyjnej ormiańskiej receptury. Najwyższej jakości składniki i próżniowe opakowanie, pozwalają przechowywać ten czeski miodownik Marlenka oraz inne przysmaki z tej linii przez trzy miesiące w temperaturze do 24 stopni, a zamrożone nawet dwa lata!
Marlenka miodowo – orzechowa to najbardziej popularne w Europie czeskie ciasto. Obecnie znany jest nie tylko klasyczny smak czeskiego miodownika, ale również wersje czekoladowa, cytrynowa, cynamonowa i morelowa oraz bezglutenowa dla osób z nietolerancją.
W linii ciasta Marlenka powstały również takie słodkości jak: kulki orzechowe, kulki czekoladowe, napoleonki, baklawa (pachlava), rolada i snacki. Wszystkie one cieszą się niezmiennym uznaniem klientów.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Nie wprowadziliśmy limitu dla zamówienia minimalnego, by każdy mógł zakupić swoje ulubione produkty Marlenki. Zapraszamy!
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy