Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiaty dąbrowski i tarnowski

FHU "SAW-BUD" Podnośniki Koszowe

Adres:
ul. Zielona 12
95-200 Pabianice
woj. łódzkie, Polska
powiat pabianicki
Dane kontaktowe:
Telefon: 786 990 364
Social media: https://pl-pl.facebook.com/sawbudpabianice/
Strona www: https://podnosniki-uslugi.pl/
Prowadzimy wynajem podnośników koszowych, wózków nożycowych oraz innych maszyn budowlanych: wynajem koparki, minikoparki, wywrotki 3 i 4-o osiowej oraz samochodu HDS. Wszystkie maszyny to urządzenia najnowszej generacji, wyprodukowane w latach 2019-2021. Nasze koparki CAT, podnośniki koszowe Ruthmann, Versalift czy Palfinger to urządzenia najwyższej jakości, wyprodukowane przez liderów tego typu sprzętu. Wynajem koparki Pabianice, Łódź, usługi transportowe wywrotkami 4-o osiowymi: transport piasku, ziemi, kruszywa, praca na wysokości z podnośników koszowych - zadzwoń i rozpocznij współpracę z nami. Prowadzimy własne realizacje naszym sprzętem budowlanym, jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi firmami budowlanymi w charakterze podwykonawcy. Wykonujemy utwardzenia kruszywem dolomitowym i przekruszem betonowym dróg, budowę dróg i parkingów z kostki brukowej, płyt drogowych, płyt ażurowych.

Budujemy również domy jednorodzinne !! Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Budujemy wg. dostarczonego projektu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi mając zawsze na względzie zadowolenie i pełną satysfakcję zlecającego. Nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantuje udaną i satysfakcjonującą współpracę.
Oferty
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy