Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat ciechanowski

Firma Handlowa Woźniak

Adres:
Toporyszczewo 1/1
87-704 Bądkowo
woj. kujawsko-pomorskie, Polska
powiat aleksandrowski
Dane kontaktowe:
Telefon: 606 490 399
Social media:
Strona www: https://panele-ogrodzeniowe-montaz-sprzedaz-wozniak.business.site/
Firma Woźniak zajmuje się produkcją ogrodzeń. Nasza siedziba znajduje się w Toporzyszczewie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Woźniak.

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku, ponieważ funkcjonujemy już od 2003 roku. Przez blisko dwadzieścia lat w branży daliśmy się poznać jako solidna firma i zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, wśród których mieszczą się zarówno właściciele prywatnych posesji, jak i przedsiębiorstwa.

Zapewniamy kompleksową obsługę. Przedmiotem naszej działalności jest zarówno wykonawstwo, jak i montaż ogrodzeń. Dysponujemy siatkami ogrodzeniowymi ocynkowanymi i powlekanymi. Oferujemy druty wiązałkowe i żarzone. Jeżeli chodzi o gwoździe, dostępne są budowlane skrętne, pierścieniowe, papowe i ciesielskie. Mamy śruby zamkowe i maszynowe. U nas znajdziesz też pręty gwintowane, nakrętki, podkładki i wkrętki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Oferty
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy