Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat kartuski
Rekomendacje

Kancelaria Spraw Rozwodowych - Rozwód Wrocław i Podział Majątku

Adres:
ul. Joachima Lelewela 23/7
53-505 Wrocław
woj. dolnośląskie, Polska
Wrocław
Dane kontaktowe:
Telefon: 697945000
Social media: https://www.facebook.com/AdwokatWroclawIwoKlisz/
Strona www: https://rozwod-i-podzial-majatku.pl/
Jesteś z Wrocławia, Gdańska, Inowrocławia, Poznania, czy Katowic? Potrzebujesz pomocy w zakresie sprawy rozwodowej i nie wiesz do kogo się udać? Świetnie trafiłeś.
Dobry adwokat rozwodowy - sprawnie załatwiane sprawy rozwodowe
Kancelaria adwokatów i radców prawnych Klisz i Wspólnicy, zajmuje się sprawami rozwodowymi, zarówno tymi szybkimi, jak również długotrwałymi, gdzie w grę wchodzi podział majątku wspólnego, zachowanie władzy rodzicielskiej itp. Założycielem kancelarii jest Pan Iwo Klisz, który jest profesjonalistą w swoim fachu. Adwokaci pracujący w kancelarii również znają się na swojej pracy i są fachowcami, zatem bez obaw możesz powierzyć im swoją sprawę. W Twojej kompetencji leży jedynie oznajmienie, jakiego rozwodu potrzebujesz, natomiast adwokaci Klisz i Wspólnicy zrobią resztę sami.
Dobry adwokat rozwodowy - sprawnie załatwiane sprawy rozwodowe

Korzystając z pomocy kancelarii zostaniesz objęty należytą opieką zarówno w kwestiach prawnych jak i tych związanych z dokumentacją. Ponadto możesz oczywiście liczyć na reprezentowanie Twojej osoby przez adwokata. To nie wszystko, gdyż zostaniesz szczegółowo poinformowany, jakie mogą być konsekwencje rozwodu, oraz co może czekać Cię zarówno przed, jak i w trakcie lub po rozwodzie.
Pamiętaj, że sprawa rozwodowa przeprowadzona dobrze może dać spokój na długi czas o ile nie na zawsze. Najgorzej jest podejść niedbale do sprawy, co może skutkować wieloma dodatkowymi i przede wszystkim niemiłymi konsekwencjami. Zatem postaw na specjalistów i załatw sprawę raz, a dobrze!
Więcej niezbędnych informacji jak również kontakt do kancelarii znajdziesz na stronie internetowej, zatem nie czekaj i sprawdź już teraz! Ponadto, dla pewności spójrz na pozytywne opinie i zauważ jak wielu klientów, było zadowolonych z pomocy Klisz i Wspólnicy!
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy