Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Plan miasta Kłodzko
Rekomendacje

Perfect Dom

Adres:
Kazimierz 17
98-346 Skomlin
woj. łódzkie, Polska
powiat wieluński
Dane kontaktowe:
Telefon: 725225756
Social media: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063457269788
Strona www: https://wypozyczalnia.wielun.pl/
Firma Perfect Dom od 2017 roku kompleksowo obsługuje klientów w zakresie prac remontowo-wykończeniowych. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, zrealizowaliśmy ponad 150 projektów tworząc niepowtarzalne wnętrza nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

W 2022 roku podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności, o wynajem narzędzi oraz maszyn budowlanych, ogrodniczych, samochodów, a także wszelkiej maści innego sprzętu.
Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło nam na własnej skórze przetestować wiele urządzeń i marek. Dzięki temu, oferowany przez nas sprzęt został starannie wytypowany, za kryteria biorąc niezawodność, jakość, a przede wszystkim łatwość obsługi.

Dzięki tym cechom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksymalną jakość usług, przy możliwe jak najniższych cenach.

Mamy świadomość tego, że od niezawodności dostarczanego przez nas sprzętu oraz szybkiej i fachowej pomocy w każdej sytuacji, zależy powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów. Dlatego od początku naszej działalności jej wyznacznikiem jest jakość, którą rozumiemy jako stałe inwestowanie w nowy sprzęt, odpowiadający potrzebom klientów oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Od pierwszego kontaktu telefonicznego, tak by na każdym kroku oferować fachową pomoc w nawet w najbardziej nietypowych sytuacjach. Oferujemy dowóz sprzętu we wskazane miejsce oraz szkolenie w zakresie jego prawidłowej obsługi.
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy