Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat kartuski
Rekomendacje

Przewodnik Tatrzański - Szymon Michlowicz

Adres:
ul. Józefa Montwiłła-Mireckiego 10/21
30-426 Kraków
woj. małopolskie, Polska
Kraków
Dane kontaktowe:
Telefon: 502-113-595
Social media:
Strona www: https://wtatry.com.pl/
Szymon Michlowicz - jestem przewodnikiem tatrzańskim. Na co dzień zajmuję się prawem, ale moją drugą pracą są góry. Zamiłowanie do Tatr towarzyszy mi od urodzenia. Góry zostały moim domem. Przewodnikiem tatrzańskim zostałem w roku 2009. Kilka lat później uzyskałem uprawnienia wysokogórskiego przewodnika tatrzańskiego II klasy. W chwili obecnej jestem Prezesem Zarządu Koła Przewodników Tatrzańskich im. Macieja Sieczki w Krakowie, jestem w Stowarzyszeniu Wysokogórskich Przewodników Tatrzańskich, a także należę do Klubu Wysokogórskiego Kraków.

W mojej ofercie proponuję: przewodnictwo poza szlakowe wysokogórskie takie jak: Mnich, Grań Kościelców i Wierch Pod Fajki, Zadni Mnich, Świnica, Żabia Lalka i Żabi Mnich, Słowackie Tatry Wysokie, Niżne Rysy, Mięguszowieckie Szczyty, Cubryna, przewodnictwo po szklakach, czy może szkolenia przy współpracy ze Szkołą Górską Morskie Oko.
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy