Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat gryficki

Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED

Adres:
Dworcowa 4/19
39-300 Mielec
woj. podkarpackie, Polska
powiat mielecki
Dane kontaktowe:
Telefon: +48 888 430 696
Social media: https://www.facebook.com/Reha-Med-SKLEP-Ortopedyczno-Rehabilitacyjny-403486946759395
Strona www: http://www.reha-med.mielec.pl
Posiadamy solidne i profesjonalne artykuły medyczne, rehabilitacyjne oraz ortopedyczne. Służymy fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Oferujemy badania stóp i postawy ciała. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę, dlatego też w tej kwestii możesz nam zaufać. Prowadzimy rzetelny sklep na terenie miasta Mielec. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. oferujemy bardzo korzystne ceny za nasze produkty a co najważniejsze gwarantujemy Ci ogromną satysfakcję.

Nasz sklep Rehamed działa na rynku już od wielu lat, dlatego też klienci darzą go ogromnym zaufaniem. posiadamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości artykuły, które w stu procentach spełnią wszystkie potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Sklep ortopedyczny i rehabilitacyjny, jaki prowadzimy spełnia najwyższe standardy, dlatego też możesz nam zaufać. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą różnorodnych produktów medycznych, rehabilitacyjnych, a także ortopedycznych. Nasz sklep Rehamed działa od poniedziałku do soboty.

Badania stóp, postawy ciała i wkładki ortopedyczne do butów. Specjalistyczne badania i dokładna diagnostyka.
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy