Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat ciechanowski

Zakład Ślusarsko-Spawalniczy Tomasz Łasa

Adres:
ul. Armii Krajowej 8
89-100 Nakło nad Notecią
woj. kujawsko-pomorskie, Polska
powiat nakielski
Dane kontaktowe:
Telefon: +48 696 445 780
Social media: https://www.facebook.com/ogrodzenia.naklo/
Strona www: http://www.ogrodzenia-lasa.pl/
Zakład Ślusarsko-Spawalniczy Tomasz Łasa istnieje od 2006 roku. Od tego czasu systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności. Każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i rzetelnością, co pozwoliło nam zdobyć uznanie wśród wielu zadowolonych Klientów.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług ślusarsko-spawalniczych, metaloplastyki oraz kowalstwa artystycznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: ogrodzenia, bramy skrzydłowe, samonośne garażowe oraz nowoczesne, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, poręcze, furtki, płoty, kraty oraz napędy do bram.

Nasza oferta nie ogranicza się do sztywnego katalogu. Ze względu na indywidualność każdego Klienta, produkowane elementy mogą mieć niemal dowolny kształt i rozmiar. Przyjmujemy zamówienia na każdy wymiar według przygotowanego przez Państwa wzoru.
Oferty
Polecam Obserwuj
Poproś o ofertę
Partnerzy