Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat łukowski

Eleganckie złote zegarki męskie i damskie do 10 tys. zł

Eleganckie złote zegarki męskie i damskie do 10 tys. zł

Oryginalne zegarki wykonane ze złota próby 585 lub 750 to luksusowy dodatek do stylizacji, dodający jej prestiżu. Są ponadczasowe ze względu na wysoką jakość wykonania, szyk oraz precyzję. Stanowią dodatek do stylizacji oraz symbol statusu społecznego. Złote zegarki to inwestycja na lata – zobacz wybrane modele w cenie do 10 tys. złotych.


Luksusowe złote zegarki z 14- lub 18-karatowego złota


Do wykonania zegarków wykorzystuje się głównie 14- lub 18-karatowe złoto. Zwykle tworzy się z niego takie elementy jak koperty, wskazówki, bransolety czy dekle. Oryginalne zegarki złote będą stylowym dopełnieniem stylizacji, sprawdzą się też jako element biżuterii.


Zegarki złote damskie. Klasycznym wyborem będą zegarki z kolekcji Certina Priska Lady. To elegancki model w kopercie z żółtego, 18-karatowego złota. Jego styl pasuje także do oficjalnych i wieczornych kreacji. Kontenerowa budowa koperty monokok sprawia, że jest to najbardziej wytrzymały ze złotych zegarków damskich. Bardzo popularne są też czasomierze z serii Tissot Glendora. Pierścień został wykonany z 18-karatowego różowego złota. Wybór zegarka tego brandu to gwarancja dobrego zakupu, bo szwajcarska marka posiada doświadczenie i  specjalistyczną wiedzę – od początku działalności tworzy złote zegarki.


Zegarki złote męskie. Bardzo klasycznym wyborem będzie model z kolekcji Atlantic Seagold. To wyjątkowo prestiżowe czasomierze w ofercie szwajcarskiej firmy. Mają ponadczasową formę, odporną na zmieniające się trendy. Mają kopertę wykonaną w całości z żółtego złota (próba Au585) oraz elegancki pasek ze skóry w kolorze brązowym. Połączenie brązu, bieli oraz złota idealnie wpisze się w stylizacje pełne szyku.


Złote zegarki z certyfikatem autentyczności


Zwróć uwagę na sposób wykonania zegarka, a także użyte w jego produkcji kruszce i materiały. Oryginalny model powinien posiadać certyfikat autentyczności. W nim wpisuje się m.in. wagę i czystość złota oraz liczbę karatów. Certyfikaty są wystawiane przez producenta i potwierdzają, że prezentowany produkt został wykonany z prawdziwego kruszcu. 


Zegarki z certyfikatem kupisz od autoryzowanego sprzedawcy – jak firma Doliński Watch Service (https://dolinski.pl/zegarki-zlote/). To stacjonarne salony i serwisy we Wrocławiu oraz sklep online. Można umówić się na oględziny zegarków, wyregulować bransoletę, porównać kilka zegarków czy odebrać zamówienie osobiście. Dowolny zegarek szwajcarski ze złota kupiony w sklepie Doliński udzielana jest międzynarodowa, 2-letnia gwarancja.  


Zegarki pokryte powłoką PVD, czyli modele w kolorze złota


Osobną kategorią są modele pokryte cienką powłoką PVD. Są one jedynie delikatnie „pomalowane” na złoty kolor i mają dużo niższą cenę. To popularne zegarki biżuteryjne i modowe, które często zestawiamy z biżuterią. Nowoczesna technologia PVD pozwala na uzyskanie różnych kolorów. 


Zegarki z PVD mogą mieć rozmaite odcienie – jak m.in. klasyczne złoto żółte, popularne różowe czy nawet wpadające w czerwień. Powłoka PVD przez długie lata będzie w dobrym stanie, jest dość odporna na zarysowania czy ścieranie koloru, ale nie jest tak trwała jak prawdziwe złoto i nie ma wartości finansowej.


 

Partnerzy