Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat krapkowicki

Prezent dla chłopaka? Podpowiadamy!

Prezent dla chłopaka? Podpowiadamy!

Prezenty mikołajkowe i pod choinkę zawsze wywołują zastanowienie, a jednocześnie są powodem do uruchomienia myślenia kreatywnego. Jaki podarunek wzbudzi uśmiech i radość Twojego chłopaka? Czy ucieszy się ze zwykłego portfela, czy zadowoli go coś bardziej wyrafinowanego? W zależności od upodobań mamy wiele propozycji.


Gdy Twój chłopak jest łasuchem...


Wspólnie spędzona kolacja w zacisznym, romantycznym miejscu z ukochaną osobą to klasyk. I zawsze dobry pomysł. Ale co powie on na kolację w ciemności? To niecodzienny pomysł, dla kogoś, kto uwielbia jeść i cieszyć się nowymi doznaniami. 


Dla fana gier komputerowych sprawdzi się pad wykonany z... czekolady. To oryginalny i bardzo wymowny podarunek. Czekolada i inne słodkości to dobry duet na każdą okazję.


Prezenty książkowe


Książka uczy, pobudza pamięć, rozwija myślenie i zasób słownictwa. Jak widać, niesie ze sobą same korzyści. Prezent dla chłopaka na święta w postaci książki sprawdzi się nawet wtedy, gdy nie przepada on za czytaniem. A może to będzie ten egzemplarz, który sprawi, że Twój chłopak odkryje nowe hobby?


Na prezent książkowy dobrze wybrać coś, co wzbudzi zainteresowanie. Książki o motoryzacji, nowościach i gadżetach samochodowych polubi każdy mężczyzna. 


Literatura o konkretnej tematyce polecana jest dla panów posiadających już upodobania. Wybór jest nieograniczony. Kryminał, powieści, podróże, kulinaria, turystyka...


A może niezapomniane wrażenia? 


Mężczyźni, którzy uwielbiają adrenalinę, z pewnością ucieszą się z ekstremalnych podarunków w postaci voucherów. Gokartowe szaleństwo, jazda sportowym autem po torze wyścigowym, lot spadochronem, skok na bungee to tylko jedne z niewielu przykładów. 


Zaletą takich podarunków jest to, że można je wykorzystać w dogodnym terminie. Gwarantują moc niezapomnianych przeżyć.


Dla mniej odważnych można podarować, w zależności od gustu, kurs robienia sushi, wieczór w teatrze, kurs fotograficzny czy pakiet wybranych przyjemności.


Klasyka zawsze na topie 


Gdy już wszystkie pomysły zawiodą, najlepsze okazują się klasyki, czyli coś, co zawsze się sprawdza jako prezent. Do tej kategorii z pewnością można zaliczyć ulubione perfumy, pasek do spodni, grawerowany portfel czy karnet na siłownię. 


 

Partnerzy