Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Plan miasta Końskie

Większość Polaków popiera bunt przedsiębiorców

Większość Polaków popiera bunt przedsiębiorców

Jak wynika z badania IBRIS dla Business Insidera, większość Polaków popiera bunt przedsiębiorców, którzy pomimo rządowych obostrzeń otwierają swoje lokale. Poparcie dla przedsiębiorców jest wysokie nawet w grupie wyborców PiS.

Jak wskazuje Buisness Insider, trwanie rządu przy obecnych restrykcjach i utrzymywanie kilkudziesięciu branż w stanie "zamrożenia" może odbić się na jego notowaniach.

Niepewna przyszłość spowodowana przedłużającym się lockdownem sprawiły, że wielu przedsiębiorców zdecydowała się na uruchomienie działalności pomimo zakazu. Zjawisko to jest zauważalne w przypadku niektórych barów i restauracji, siłowni czy stoków narciarskich.

Jak wynika z badania IBRIS dla Business Insidera, otwarcie hoteli popiera 69,2 proc. Polaków. Jeszcze większym poparciem cieszą się właściciele restauracji (69,6 proc.) oraz wyciągów narciarskich (79 proc.).

Jedyną branżą, której otwarcie nie ma społecznej akceptacji, to kluby i dyskoteki. Za ich uruchomieniem pomimo zakazu jest zaledwie 23,9 proc. badanych.

Partnerzy